Biuro rachunkowe Hanna i Jacek Ślubowscy S.C. istnieje od września 2002 roku. Ofertę naszego biura kierujemy do osób, które chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju swojej firmy i jednocześnie bezpiecznie prowadzić interesy zostawiając rozliczenia profesjonalistom-praktykom.

Nasza działalność objęta jest ochroną ubezpieczenia o odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr 20561/00 uprawniającą do prowadzenia biura rachunkowego.

Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno spółki prawa handlowego, jak też małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany.

Współpracę z naszymi Klientami opieramy na pełnym zrozumieniu specyfiki działalności gospodarczej, co pozwala na właściwe ukierunkowanie i organizację prac oraz dostosowanie rozwiązań do potrzeb każdego Klienta. Na bieżąco udzielamy wszechstronnego wsparcia przy rozwiązywaniu problemów, dając do dyspozycji nasze wieloletnie doświadczenie.

Jesteśmy biurem nowoczesnym
W codziennej pracy używamy dedykowanego oprogramowania firmy INSERT. Dzięki dobrodziejstwom podpisu elektronicznego, ograniczamy ilość papierowych dokumentów, jak również czas niezbędny na dystrybucję dokumentów tradycyjnymi metodami.

 
     
Copyright (c) 2017 Banrowscy.pl All rights reserved.